Zlewozmywak pod oknem Szuflady Mepla

Zlewozmywak pod oknem Szuflady Mepla

Akcesoria meblowe firmy Wurth.
Firma Wurth jest producentem wysokiej jakości produktów do montażu. Jednym z elementów oferty przedsiębiorstwa jest marka akcesoriów meblowych Adjuktor, w skład której wchodzi ponad 30innowacyjnych akcesoriów meblowych, m. in. zawiasy Clipon i prowadnice Dynamic w dwóch odmianach NT i DWD.
Znakiem rozpoznawczym tego programu jest system cichego, kontrolowanego zamykania drzwiczek i szuflad o nazwie Soft Close. Adjuktor oferuje także dwa systemy do montażu drzwi - zawiasy przykręcane oraz montowane beznarzędziowo - system Twin.
Nazwa Clipon oznacza sposób łączenia zawiasów z prowadnikiem za pomocą zatrzasku. System ten cechuje się szeroką gamą prowadników, również zawierających mimośrodową regulację położenia zawiasu.
Produkty wprowadzone przez Wurth Polska są adresowane do producentów mebli najwyższej jakości. Nowatorski system kontrolowanego zamykania Soft Close, ułatwienia montażowe, wysoka jakość wykonania produktów, szeroka gama zawiasów i prowadników, stabilne i wytrzymałe prowadnice, a także stałe wsparcie w postaci wizyt doradców Firmy to cechy przemawiające za prezentowaną serią.

Komentarze

Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Dodaj pierwszy!

  •  

Popularne tagi