Wiśnia i popiel Klasa z elegancją Aluminium i szkło okienne

Wiśnia i popiel Klasa z elegancją Aluminium i szkło okienne

Zestaw mebli kuchennych dobierany jest indywidualnie do każdej kuchni. Najczęściej na podstawie projektu, sporządzonego za pośrednictwem studia kuchennego, projektanta wnętrz lub nas samych. Producenci mebli kuchennych oferują swoim klientom coraz szerszą ofertę, zróżnicowaną wzorniczo, stylistycznie i kolorystycznie, ale nie tylko... szafki wyposażane są w szereg udogodnień technicznych, które umożliwiają jak najlepsze ich wykorzystanie.

Filmar - meble kuchenne ŚwiebodzinSzafki danego producenta są odpowiednio dobrane pod względem wysokości, a ich szerokość wynosi zazwyczaj od 10 do 90 cm (w modułach co 5 cm). Głębokość szafek stojących to zwykle 50 cm. Pozwala to na umieszczenie szafki tak, aby przednia krawędź blatu była wysunięta o 2 cm w stosunku do linii mebli, a także na pozostawienie wolnej przestrzeni za nimi na poprowadzenie instalacji. Szafki stojące wysokie mają głębokość 60 cm (wraz z drzwiczkami).
Podstawowe części szafek to korpusy, fronty (drzwiczki), nóżki i cokoły. Dodatkowymi elementami są płyty gzymsowe z oświetleniem, listwy podszafkowe, blaty oraz nóżki z regulowana wysokością.

Komentarze

Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Dodaj pierwszy!

  •  

Popularne tagi