Projekt mebli z płyty meblowej Kronopol Czereśnia z dodatkiem ramek aluminiowych Zobal ze szkłem

Projekt mebli z płyty meblowej Kronopol Czereśnia z dodatkiem ramek aluminiowych Zobal ze szkłem

Ramki aluminiowe z przyklejonym szkłem

Proponujemy Państwu profile aluminiowe do przyklejania szkła D-50 i D-51 ze zintegrowanym uchwytem. Eliminuje to konieczność przyklejania uchwytu oraz wiercenia w szkle otworu pod uchwyt. Ramki produkowane są na zamówienie tylko z profilu D-50 lub z profilu D-50 i D-51.

Nowoczesny design profili doskonale komponuje się ze szkłem laminowanym.

Od listopada 2008 posiadamy w ofercie profil D-20 w kolorze stali szlachetnej. Obróbka szkła do profilu D-20 polega na sfazowaniu szkła o grubości 4mm po obwodzie do grubości około 1,5mm. Szerokość fazy jest dowolna. Fazowane szkło widoczne jest w ramce z bordowym wypełnieniem (zdjęcie ponizej).

Polączenie aluminium z przyklejanym szkłem, gwarantuje oryginalne wzornictwo i stanowi o estetyce mabla. Istotą systemu jest taśma dwustronnie klejąca, trwale łącząca szkło z aluminium. technologia ta zastosowana została po raz pierwszy w meblarstwie, przy połączeniu profili aluminiowych za szkłem.

Do profili o widocznej szerokości 19, 45, 50 mm mogą być zastosowane różne typy zawiasów i okuć klapowych. Rozwiązanie to jest uzupełnieniem ram aluminiowych ze szkłem montowanym na uszczelce.

www.denovo.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Dodaj pierwszy!

  •  

Popularne tagi