Poprzeczny układ słoi Obrzeża stabilizacyjne REHAU

Poprzeczny układ słoi Obrzeża stabilizacyjne REHAU

Plusy i minusy Białe szafki kuchenne

Białe szafki kuchenne mogą projektowania kuchni wyróżniają się podobnie jak kilka innych funkcji. Można by pomyśleć, że białe szafki kuchenne są gładkie, ale prawda jest taka, że ??mogą zaoferować wyraźny i stylowy kontrast do kuchni inaczej proste. Białe szafki są jak najlepszego wykorzystania, gdy kontrast inne elementy, które są kolorowe lub ciemne, na przykład, ciemne granitowe blaty, bogate wiśni podłogi i przyciemniane szkło na urządzeniach stworzy poczucie jednolity projektowaniu kuchni, gdy są one umieszczone w przeciwieństwie do białe szafki.

Dwa rodzaje Białe szafki kuchenne: Thermofoil i malowane

Istnieją dwa rodzaje białych szafek kuchennych, które są bardzo różne od siebie. Szafy Thermofoil są zazwyczaj wykonane z płyt wiórowych, że drzwi zostały incased w skórę winylu (przy użyciu ciepła i klej) i miał całe powietrze usunięte w celu zapewnienia jak mocno pasuje, jak to możliwe. Tak długo, jak skóra winylu jest utrzymywana w dobrym stanie, Thermofoil szafki białe, łatwe do czyszczenia i kolor pozostaje spójny. Białe szafki Thermofoil Najczęściej wybierane są według ich wartości i niski koszt, a nie w ich stylu.

Z drugiej strony, klasyczny biały, malowane szafy, są mogą być wykonane o każdej typowej gatunków drewna - zwykle klonu lub wiśni - i są wykonane, jak również, a nawet lepiej niż, barwione szafy. Zmiany tonu w kolorze białym szafki są tak różne, jak białe i neutralne kolory w sklepie z farbami. Istnieją setki odcieni kolorów, więc upewnij się znaleźć odpowiedni biały, aby pasowały do ??kolorystyki kuchni!

Plusy i minusy

Thermofoil wygląda idealnie, aż pojawia się problem. To może nie brzmi jak wiele kwestii - w końcu wszystko się może rozwinąć się problemy - ale problemem jest to, że jeśli coś pójdzie nie tak ze skórą winylu na szafce thermofoil, nie ma łatwo naprawić. Jeśli istnieje nick w winylu, jedynym rozwiązaniem jest wymiana całego utworu. Można by pomyśleć, że prosty nick nie jest godny wymiany, ale po skórze winylu na Thermofoil biała obudowa

Komentarze

Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Dodaj pierwszy!

  •  

Popularne tagi