Panel z laminatu na ścianie zamiast płytek

Panel z laminatu na ścianie zamiast płytek

Każdy kto zna zalety paneli podłogowych doceni również zalety paneli ściennych. Panele ścienne są doskonałym uzupełnieniem podłogi z paneli. Największą chyba zaletą paneli ściennych jest to, że do ich montażu nie wymaga się prostych ścian (na pewno panele scienne docenią mieszkańcy starych bloków, gdzie wszystkie ściany są krzywe :-). Panele można układać wprost na nieotynkowanych ścianach co powoduje, że jest to bardzo szybki sposób na ich wykończenie. Panele potrafią skutecznie zastąpić bardzo modne regipsy do tego odpada nam koszt tynku, który jest niepotrzebny. Jest to też czysty sposób na remont, wystarczy pozamiatać wióry po pile i efekt gotowy. Panele ścienne układa się na drewnianej konstrukcji co powoduje powstanie pomiędzy panelem a ścianą pustej przestrzeni. Zalet tej "pustki" nie trzeba szukać daleko. Na pewno doceni ją elektryk który będzie mógł ułożyć przewody za panelami bez konieczności kucia w ścianach. Do tego panele ścienne wytłumiają dźwięki oraz pełnią rolę termoizolacji. Sposób w jaki boazeria z paneli ściennych jest montowana, pozwala je montować na ścianach pochyłych (poddasza) a nawet na suficie, tworząc pseudo podwieszany sufit wraz ze wszystkimi jego zaletami (np.halogeny).
Znamy te zalety i dlatego polecamy montaż paneli ściennych. Układanie paneli ściennych proponujemy w bardzo przystępnych cenach.
Paneli sciennych nie zaleca się układać w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Są jednak wyjątki od tej reguły. Panele ścienne PCV doskonale zastępują glazurę. Mają te same zalety co płytki ceramiczne (może poza długowiecznością) a ich montaż jest o połowę tańszy niż montaż glazury.

Komentarze

Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Dodaj pierwszy!

  •  

Popularne tagi