Meble kuchenne w bloku. Mała kuchnia.

Meble kuchenne w bloku. Mała kuchnia.

Mała kuchnia jest z pewnością wiele pań domu, które pojawiły się zorganizować kuchni w typowym blisko polski blok. Głównym problemem mamy do czynienia jest przestrzeń, a raczej jego brak. To nie daje nam zbyt wiele swobody w zakresie możliwości rozwoju, w ogóle, mamy ścianie kabiny lub dwóch przeciwstawnych, a układ wymagania dotyczące miejsca na sprzęt, okazuje się, że po pokoju jak szafy na lekarstwo. Jak radzić sobie z tak rozpowszechnionych w naszym typowy przypadek przestrzeni?


Układ szaf w tak małej przestrzeni jest bardzo indywidualna sprawa, w szczególności powinny być wybierane w zależności od indywidualnych preferencji dla gospodarstwa domowego, jak również informacje udogodnień, takich jak wody lub gazu poprzez instalację elektryczną. Dlatego w tym artykule spróbuj skoncentrować się bardziej na uniwersalnych zasad, które powinny organizować, w których takie małe miejsce nieco łatwiejsze.
8 Wskazówki do projektowania małej kuchni

1. Po pierwsze, więcej niż we wszystkich innych przypadkach, musimy zadać sobie pytanie, co jest naprawdę potrzebne w kuchni, a co faktycznie wykorzystują w pracy. W tym momencie musisz korzystać z rzeczy, że czasami coś dla tych wszystkich stron, inne dla niektórych być szybkowar do drugiego garnka dużych gulasz, takich jak sokowirówka i zestaw parowca. Musimy znaleźć wszędzie tam, gdzie alternatywnych nie interweniować, a może z łatwością czekać na specjalne okazje.
2. Powierzchni płytki po dołożymy zlew i kuchenka lub płyta grzejna nie jest zbyt wiele, to nasza praca, to jest bardzo ważne dla komfortu i bezpieczeństwa, które spada na nich jak najmniej niepotrzebnych rzeczy. Bez odpowiedniej uwagi bardzo szybko zagracimy już małym obszarze, to utrudnimy pracy i budżetu.
3. W miarę możliwości będziemy używać poręczy w pobliżu zlewozmywaka może

Komentarze

Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Dodaj pierwszy!

  •  

Popularne tagi