Meble kuchenne fioletowe

Meble kuchenne fioletowe

Violet w pokoju i kuchni

Co do faktu, że fioletowy pióra na dobre opanował nie ma cienia wątpliwości. Obecnie ten kolor nieśmiało liście naszych szafach, a także przyjmuje do wiadomości jego obecność we wnętrzach naszych domów. Włoska firma moda podjęła wyzwanie i stworzyła meble do jadalni, inspirowana najnowszymi trendami. Meble w stylu neobarokowym to połączenie klasyki z nieśmiertelnym ultra kształtów. Krzywe łagodne i bogate zdobnictwo podkreślił intensywny fioletowy kolor, który doskonale współgra z śnieżnobiałe pomalowanej powierzchni. Na szczególną uwagę zasługują jednak tabeli. Na podstawie owalne montowane szklanym blatem okrągłym z fioletowym wzorów. Wszystkie meble pochodzi z kolekcji z 14 Simfonia

Zwolennicy wskazują, nowoczesny i minimalistyczny kuchnie z Cucina Libre. Delikatne pastelowe odcienie różu i fioletu harmonijnie łączą w sobie elementy z kremowym. W każdej kolekcji znajdziecie praktyczne wyspy kuchenne o różnych kształtach (prostokątne, zaokrąglone), dostępne w wielu kolorach.

Pomimo fioletami rosnące zainteresowanie, nie wszyscy mogą z powodzeniem aranżację wnętrza w takich odcieniach. Podstawową zasadą jest umiar. Fioletowe zazwyczaj działają na naszym uspokojenie, ale pokój dominuje kolor ten może wpływać na nasz nastrój. Tak dobry pomysł, aby pomalować dwie ściany na przykład, wrzos ciemny i 2 beżowy lub biały. Na jasnej ściany będą mogli ustawić meble z frontami w kolorze fioletowym proszku lub ciemnobrązowy. Dzięki osiągnąć pożądany kontrast. Jeśli w pomieszczeniu mamy jasny piętro, inwestować w "włochaty"dywan fioletowy, który stanie się centralnym punktem wewnętrznym.

Komentarze

Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Dodaj pierwszy!

  •  

Popularne tagi