Jasny fornir z aluminium Servo Drive do Aventos Blum

Jasny fornir z aluminium Servo Drive do Aventos Blum

Ewolucja kuchni.
Znaczenie oraz funkcja kuchni ewoluowała na przestrzeni ostatnich lat. Wcześniej była ona tylko wydzielonymi, skrywanymi przed wzrokiem gości miejscem, w którym służba lub pani domu przygotowywała posiłki. Obecnie kuchnia jest sercem każdego mieszkania. To miejsce, w którym przy wspólnych posiłkach spotykamy sie z naszą rodziną lub przyjaciółmi, razem gotujemy czy spędzamy miły wieczór. Coraz częściej łączymy pokój dzienny z kuchnią, przez co staje sie ona wizytówką naszego mieszkania. Zwracamy dużą uwagę na jej wygląd, starannie dobierając meble, ich kolorystyke oraz użyte materiały.
nie należy jednak zapominać o tym, że kuchnia oprócz przyciągania wzroku musi spełniać określone funkcje. Podczas projektowania kuchni należy zwrócić uwagę na jej funkcjonalność, organizację oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej. Należy przeanalizować poszczególne etapy pracy i rozplanować układ mebli w taki sposób, aby zminimalizować pokonywane odcinki i tym samym czas pracy.
Coraz częściej tradycyjne szafki dolne zastępowane są przez szuflady z pełnym wysuwem o różnych szerokościach i głębokościach. Szuflady można wysunąć przed front szafki, dzięki czemu uzyskujemy około 25% 'aktywnej' przestrzeni. Wszystko co do tej pory ukrywało sie w tylnej części szafki jest teraz dostępne i widoczne. Nie musimy już na kolanach sięgać po potrzebne produkty lub przedmioty, nadwyrężając przy tym nasz kręgosłup.
Nawet maksymalnie obciążone szuflady przesuwają się płynnie, a zintegrowane systemy cichego domykania zapobiegają głośnemu uderzeniu szuflady o korpus szafki i tym samym zapobiegają przemieszczaniu się jej zawartości.
Dostępne na rynku różne systemy organizacji wewnętrznej szuflad pozwalają na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika i pomagają w zachowaniu porządku w szufladach.

Komentarze

Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Dodaj pierwszy!

  •  

Popularne tagi