Proform

Firma Proform uznany polski producent elementów meblowych obecnie koncenturje się na wzornictwie swoich paneli dekoracyjnych Moduloform, które niewątpliwie są produktami „trendy”.
Moduloform - to elementy dekoracyjne o nowatorskim wzornictwie wykonane na bazie płyty MDF, do zastosowań jako elementy mebli i elementy aranżacji wnętrz. Są to wyroby produkowane na bazie wysoce nowoczesnych technologii stosowanych w meblarstwie.
Moduloform od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a pierwsza prezentacja miała miejsce na Międzynarodowych Targach Poznańskich Furnica w 2008 r. Od tego czasu produkt zdobywa nagrody nie tylko branżowe. W 2009 roku był nominowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego do nagrody Dobry Wzór 2009 w kategorii Sfera Domu, a w konkursie „Śląska Rzecz” w 2009 i 2010 r. Moduloform również dotarł do finału.
Proform może pochwalić się bogatym wzornictwem frontów meblowych i wyróżniającą się kolekcją wzorów z uchwytami, a także rozwiązaniami technologicznymi, które powodują, że nasz Klient otrzymuje produkt ponad standardowy. Kreatywne wzornictwo, innowacyjność produktów i procesów produkcyjnych, skoncentrowanie się na jakości oraz wytrwanie w przekonaniu, iż „front foliowany” nie musi być synonimem czegoś taniego i nietrwałego od pierwszych lat działalności Firmy pozwoliło zdobyć pozycję jakościowego i wzorniczego lidera w branży.
Nowością w ofercie jest bogata gama paneli ażurowych rozszerzająca możliwości zastosowań o zupełnie nowe obszary: od ścianek działowych, elementów przepierzeń, parawanów, lekkich obudów maskujących (np. kaloryfery) do doskonałych elementów aranżacji wnętrz wykorzystujących bezgraniczne możliwości i urok światła. Panele te dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej folii z naszej oferty: od folii jednobarwnych, przez folie drewnopodobne do fantazyjnych. Wykonujemy je w wersji jednostronnej (ściennej) lub dwustronnej (wolnostojącej).
Montaż własny lub z użyciem proponowanych przez nas dostępnych systemów .Wzornictwo ażurowe dostępne również w wersji pełnej.

Popularne tagi