Piekarniki do zabudowy

W kuchni warto zabłysnąć oryginalnym przepisem i profesjonalnym sprzętem. W obu przypadkach liczą się dobry smak i styl, a piekarnik odgrywa tu kluczową rolę.
Najwyższa jakość nie znosi oscentacji. Idealnie wkomponowany w zabudowę, dyskretnie i elegancko służy kulinarną pomocą. Nie odbiegając od linii szafek, stylistyki i... temperatury wnętrza.
Piekarnik to nie kaloryfer. Ciepło ma działać w środku na potrawę, a nie uchodzić na zewnątrz. Szczelne drzwi wyposażone w kilkuwarstwowe szyby pozwolą uniknąć zbędnej utraty energii, nagrzewania pomieszczenia i poparzenia od gorącej obudowy.
Współczesny piekarnik to zaawansowany system naszpikowany elektroniką. Do jego obsługi bardziej niż kurs gotowania przyda się umiejętność obsługi komputera. Z edytowane na cyfrowym wyświetlaczu menu wybieramy potrawę, a piekarnik stosuje optymalny program jej przyrządzania.
Najlepsi specjaliści znają kilkadziesiąt przepisów, od przekąsek po desery. Wszystkie opracowane przez zawodowych kucharzy z uwzględnieniem specyfiki temperatury, czasu i wilgotności pieczenia.

Popularne tagi