Ubezpieczenie mebli kuchennych

Ubezpieczenie mebli kuchennych

Ubezpieczenie mieszkania, domu czy bardziej to co nas interesuje – ubezpieczenie mebli kuchennych jest  powszechne. Nie jest luksusem tylko oczywistością, na którą stać każdego. 
Ubezpieczenie mebli kuchennych jest ujęte w ubezpieczeniu mienia ruchomego znajdującego się w mieszkaniu. Zgodnie z definicją mienie ruchome to takie, które można np. ukraść bez użycia narzędzi (???).

Ubezpieczenie mebli kuchennych

>>> LINK DO STRONY UBEZPIECZYCIELA  <<<

Umów się z doradcą w celu przedstawienia niezobowiązującej oferty.

Do tego kwalifikują się meble na wymiar! (jak długo żyję nie widziałem złodzieja wynoszącego cała kuchnię na plecach:) ). Tak to jest z ubezpieczycielami, że warto przed podpisaniem umowy spotkać się z doradcą aby omówić wszystkie kwestie danego pakietu ubezpieczenia.

Polak mądry po szkodzie

Zapobiegawczo warto się ubezpieczyć od kradzieży, przepięcia prądu, zalania – to już od 10 zł / miesiąc objęcia ochroną. Osobiście skorzystałem z oferty Avivy. Odpukać, nie miałem jeszcze zdarzenia uprawniającego do wypłaty odszkodowania. Takie mają w ofercie:

  • Gwarancja wypłaty odszkodowania w ciągu 10 dni
  • Ubezpieczenie od 100 zł rocznie
  • Ubezpieczenie od kradzieży, pożaru, przepięć
  • Pomoc domowa i medyczna

Link do strony ubezpieczyciela powyżej.

Ubezpieczenie mebli kuchennych

A Ty jakie masz doświadczenia z ubezpieczeniem mebli, nie tylko kuchennych? Na co trzeba zwrócić uwagę, jak wycenić ewentualną szkodę, co można otrzymać podejmując odpowiedzialną decyzję?

PS. Ubezpieczenie od uszkodzenia mebli kuchennych nie obejmuje np. porąbania blatu kiedy nie wcelowało się tasakiem w kurczaka…:)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *