Lodówka Side By Side w małej kuchni

Czarna lodówka SBS w małej kuchni przy piekarniku w słupku

Lodówka Side By Side… hmmm… marzenie wielu… Pojemna, z kostkarką, w dodatku w wielu wersjach wykończenia drzwi – tak po Amerykańsku. No właśnie, ale jak ją upchać w niewielkiej kuchni i na dodatek inwestor uprze się, że tak ma być i już nie dopuszczając wersji alternatywnych:) Takie życie projektanta, ale nie żebym narzekał!

Mała duża kuchnia

Niewielki dom na przedmieściach pamiętający jeszcze czasy pradziadów został zaadoptowany wg. naszych ustaleń. I tak po zamurowaniu jednego z okien (to nie mój pomysł) mamy do dyspozycji dwie ściany prostopadłe.

Powstały właściwie tylko dwie wersje, różniące się umiejscowieniem piekarnika. Za żadne skarby inwestorka nie chciała podejść do tematu chociaż częściowej zabudowy meblami wiszącymi ściany z okapem. Jak sądzicie. To dobry pomysł?

Wersja 1 z piekarnikiem w słupku

Czarny piekarnik w słupku Czarna lodówka z podwójnymi drzwiami Rzut na drewniany blat i drewnianą podłogę

Wersja 2 Lodówka Side By Side w małej kuchni w domu

Jakoś bardziej do mnie przemawia niż pierwsza ale i tak nasuwa się pytanie: skoro nie ma i nie będzie mebli wiszących na ścianie z okapem to dlaczego zamurowano okno?? O gustach się nie dyskutuje podobno i z opinią inwestora też nie za często:)

Popielate korpusy z jasnoszarym wyposażeniem do białej kuchni z drewnianymi blatami… Czy to zestawienie kolorystyczne jest do przyjęcia? A może wnętrza mebli powinny być np. w kolorze zbliżonym do blatu a listwę cokołową powinniśmy wymienić na białą? A jakie jest Twoje zdanie? Zostaw komentarz poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *