Mała kuchnia w małym domu

Moda nie odpuszcza

Mili goście. W dzisiejszym poście pokażę kilka wizualizacji wnętrza remontowanego domu w spokojnej części miasta na polskiej prowincji:) Okazuje się, że mała kuchnia w małym domu wcale nie musi być przytłaczająca tym bardziej, że jest otwarta na salon.

Wczesna faza projektowania, przy pierwszym spotkaniu zakładała, że:

  • ma być wyspa,
  • piekarnik z mikrofalówką wolnostojącą zabudujemy w słupku,
  • nowa lodówka od LG szer. 70cm zostaje i nie zmieniamy

Część ściany pomalowana farbą tablicową

I jeszcze rozwinięcie a właściwie kosmetyka. Szeroki okap przenieśliśmy skrajnie w lewo. Nic lepiej, nic gorzej, nic więcej… Ale żal nie pokazać:)

Mała kuchnia w małym domu - szeroki pochłaniacz skośny przy oknie

Inwestorka wspomniała też, że miło by było gdyby znalazło się miejsce na jakieś wąskie kargo i magic cornera. Znacie już moje zdanie na ten temat. Na karga mam uczulenie a magic corner jak już, to tylko do szafki narożnej z frontem 60cm. Po prosu wydając niemałe pieniądze na ten największy mechanizm wykorzystuje się maksymalnie miejsce niż przy magicach z węższym frontem. Ot taka moja subiektywna  dygresja w temacie. Poprawcie mnie jeżeli się mylę. I nie żebym za mocno interesował się portfelem inwestorki:)

Jak widać na przykładzie mojej klientki, trendy połączeń naturalnego drewna z ultranowoczesnością dalej są na topie. Trochę dębu, trochę białego połysku…

Opcja projektowa powyżej, to pomysł przyniesiony, standardowy, bez emocji. Wersja powiedziałbym dla leniwych:) a u mnie to już tak jest, że aby efekt końcowy był zadowalający to muszę dodać do całego interesu przysłowiowe 5 groszy. I tak po przegadaniu 2-3 godzin, ogarnięciu zdjęć moich realizacji, projektów i połowy internetu zabraliśmy się do rzeźbienia.

Na pierwszy rzut oka… piekarnik przenieśliśmy i stoi przy oknie, dodaliśmy trochę drewna na ścianę przy wyspie i … pojawiła się opcja drewnianej podłogi. Czyżby zmiana na lepsze?

Na tym skończyliśmy wtorkowe spotkanie gdyż inwestorka nie dysponowała już wolnym czasem tego dnia. Z niecierpliwością czekam na informację czy mała kuchnia w małym domu spełni oczekiwania przemiłej inwestorki.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *