Białe korytko z drewnem cz.5

Biała kuchnia z drewnianymi dodatkami

Jednak indukcja na półwyspie

Całość pierwszej koncepcji poszła do kosza. Ściana garażowa została przesunięta do tyłu i dzięki temu powstała wnęka, którą zabudowaliśmy meblami na całą wysokość. Jak to w części z zapasami, przy lodówce i piekarniku zaprojektowano dwie wysokie szafy z szufladami wewnętrznymi różnej wysokości w zależności od rodzajów produktów jakie będą tam przechowywane. Białe fronty kuchenne korytko – to pozostało niezmienne.

Ściana nad zlewozmywakiem to dwie klasyczne szafki z łamanym systemem Blum Aventos z zainstalowanym elektrycznym wspomaganiem servo drive. Drewniany panel na ścianie z laminatu w kolorze blatu kuchennego dopełnił całości. Jako oświetlenie zastosowaliśmy półki szklane jako dno szafek wiszących ze zintegrowanym oświetleniem ledowym.

Meble w całości zostaną uzbrojone w białe szuflady Blum Legrabox ze szklanymi bokami, szuflady wewnętrzne także ze szklanymi frontami. W szafce narożnej przy zmywarce zainstalujemy największego Magic Cornera z Peki. Oczywiście wersja z mocowaniem fronty i pełnymi dnami z powierzchnią antypoślizgową. Szuflady pod blatem półwyspu zostaną dodatkowo, każda osobno, doświetlone ledami.

Na dzień dzisiejszy jest to wersja najbliższa ideałowi inwestorki, ale do poniedziałku kiedy mamy się spotkać pozostało jeszcze kilka dni. Kto wie… Może coś się jeszcze zmieni…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *