Mała kuchnia w mieszkaniu

Mała kuchnia z wyspą

Dzień dobry pourlopowo!

Fajnie było ale się skończyło:) więc zabieramy się za swoje… Mówi się, że mała kuchnia w mieszkaniu to mały problem, lecz nie do końca…

Taka sytuacja się pojawiła: kilka godzin po przyjeździe do domu, zadzwonił telefon. Ledwo przytomny odebrałem i z niedowierzaniem dowiedziałem się, że za 6 godzin mam być 350km od domu aby sprostać wymaganiom klienta i urządzić mieszkanie.
„Problem” polegał na tym, że klient na co dzień mieszka na drugim końcu świata i muszę się ‚wstrzelić’ w jego pobyt u nas i załatwić wszystkie sprawy z tym związane.
Szybki prysznic, ogarnięcie laptopa, wzorników, narzędzi pomiarowych i w drogę!
…minęło ok. 5 godzin, z postojem na stacji benzynowej – dobry czas, godzinę przed umówionym spotkaniem. Ale ja nie o tym…;)

Po wejściu do mieszkania

objawiło się jedno wielkie pomieszczenie z naturalną wnęką (ach te kominy). Rzut okiem na przyłącza, wysokości do otwartego okna, głębokości wnęki. Dokładny pomiar oczywiście miarą laserową Boscha (najlepiej wydane 700 zł w życiu). Ustalenie koncepcji zabudowy i wyposażenia mebli na podstawie wcześniej przygotowanych zdjęć i animacji, które można zobaczyć na Blogowym Pintereście (patrz na samej górze po prawej jest ikona) zajęło nam niespełna 2 godziny.

Mała kuchnia z wyspą
Projekt wykonawczy i szybką wizualizację ogarnąłem właściwie między obiadem a popołudniową kawką więc wszystko zgodnie z planem.

Klient o dekadę młodszy ode mnie, więc chętny na nowości, niekoniecznie na zbędne bajery. Lekko szaro w połysku, kuchnia nowoczesna bezuchwytowa, blaty z konglomeratu Crystal Polar White, trochę szuflad wewnętrznych, aventos z servo drive, sortownik z Peki, oświetlenie ledowe nad blatem oraz do szuflad, maty antypoślizgowe do wszystkiego co w poziomie.

Nowoczesna kuchnia z wyspą Wysokie meble do sufitu
Proste, mało skomplikowane, za normalne pieniądze:) 3D w galerii, realizacja za 5-6 tygodni. Ciao!

PS. Dodałem też wizualizację sypialni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *