Luksusowe kuchnie ze stali

Design bez kompromisów

Ale gorąco. Grzeje dzisiaj nieprzyzwoicie mocno. Do morza daleko, do rzeki daleko. Dlatego dla lepszego samopoczucia pokarzę Wam kilka aranżacji mebli z zimnej nierdzewki – luksusowe kuchnie ze stali.

Elementy ze stali nierdzewnej, szczotkowanej lub polerowanej na wysoki połysk, tłoczonej czy niedbale zespawanej, zardzewiałej daje się zauważyć już od jakiegoś czasu. Na targach w Mediolanie w 2016 roku nastąpił wysyp stalowego designu.

Polerowana wyspa kuchenne na wysoki połysk

No dobra. Wzornictwo wzornictwem, a jak to wygląda od strony praktycznej? Czy w ogóle występuje takie zjawisko jak ‚utrzymanie w czystości’ przy np. blatach z kwasiaka?
Większość ludzi kiedy widzi i dotyka, przesuwa, naciska naszą ekspozycję to łapie się za głowę. Że tego nie da się doprowadzić do porządku, że wygląda jak w prosektorium… Co 2-3 tygodnie traktujemy takie meble specjalnym impregnatem do stali. Paluchy widać i owszem ale impregnat daje komfort ekspresowego ich usunięcia, także looz:) Jednak nie chodzi tu o walory użytkowe /i nie porównuję pancernych stalowych kuchni do ruskiego czołgu:)/. Stal jest wyznacznikiem stylu i ma przede wszystkim wyglądać.

Kuchnie ze stali to już nie jest przejaw luksusu tylko bardziej ekstrawagancji. Coraz częściej daje się zauważyć dodatki w meblach czy chociażby blaty stalowe w naszych domach. I już nie mówię tu o całych pomieszczeniach stalowych tylko stwierdzam fakt, że coraz częściej sięgamy po stal, szkło jako istotny element wyposażenia wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *